products

οπτική συσκευή αποστολής σημάτων λέιζερ ενότητας DWDM 1530.33nm DFB 40km 1.25G SFP

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Opticking
Πιστοποίηση: CE, FCC, ISO9001
Αριθμό μοντέλου: 1.25G πομποδέκτης DWDM 1530.33nm SFP
Ποσότητα παραγγελίας min: 50
Συσκευασία λεπτομέρειες: φουσκάλα
Λεπτομερής ενημέρωση
Πρότυπο: 1.25G πομποδέκτης DWDM 1530.33nm SFP Βιομηχανικός: -40°C σε +85°C
Χαρακτηριστικό γνώρισμα: Πλέγμα ITU 100GHZ DWDM, γ-ταινία Όνομα προϊόντων: Οπτικός πομποδέκτης SFP
Μήκος κύματος (NM): 1530.33nm Πιστοποίηση: CE, FCC, ISO9001
Υψηλό φως:

1.25G οπτική ενότητα SFP

,

1530.33nm οπτική ενότητα SFP

,

SFP 1


Περιγραφή προϊόντων

οπτική συσκευή αποστολής σημάτων λέιζερ ενότητας DWDM 1530.33nm DFB 40km 1.25G SFP

 

οπτικός πομποδέκτης DWDM 1530.33nm ινών SFP 1.25G 40km συμβατός Cisco διπλός

  

 

Χαρακτηριστικό γνώρισμα προϊόντων

  • Μέχρι τα στοιχεία 1.25Gb/s - συνδέσεις
  • Πλέγμα ITU 100GHZ DWDM, γ-ταινία
  • Συσκευή αποστολής σημάτων λέιζερ DWDM DFB
  • Μέχρι 80km σε 9/125µm SMF
  • Καυτός-pluggable ίχνος SFP
  • Διπλή pluggable οπτική διεπαφή τύπων LC/UPC
  • Χαμηλής ισχύος διασκεδασμός
  • Περίφραξη μετάλλων, για τη χαμηλότερη EMI
  • RoHS υποχωρητικό και αμόλυβδο
  • Ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος +3.3V
  • Ψηφιακή διαγνωστική διεπαφή ελέγχου υποστήριξης
  • Υποχωρητικός με sff-8472
  • Λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης

Εμπορικός: 0°C σε +70°C

Βιομηχανικός: -40°C σε +85°C

 

οπτική συσκευή αποστολής σημάτων λέιζερ ενότητας DWDM 1530.33nm DFB 40km 1.25G SFP 0

 

KSFP03-D0XXSL40X οι μικροί Pluggable (SFP) πομποδέκτες τύπου είναι συμβατοί με τη μικρή συμφωνία πολυ-πρόσβασης τύπου Pluggable (MSA). Ο πομποδέκτης αποτελείται από πέντε τμήματα: ο οδηγός LD, ο ενισχυτής περιορισμού, το ψηφιακό διαγνωστικό όργανο ελέγχου, το λέιζερ DFB και ο φωτοανιχνευτής ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ. Τα στοιχεία ενότητας - σύνδεση επάνω με 40KM στην ενιαία ίνα τρόπου 9/125um.

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Fanny Xie

Τηλεφωνικό νούμερο : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395