products

Προσαρμοσμένη ίνα 0.9mm SM APC LC σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών πλεξίδων G657A

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: OPTICKING
Ποσότητα παραγγελίας min: 500
Συσκευασία λεπτομέρειες: Πλαστική τσάντα
Χρόνος παράδοσης: 7 ημέρες
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 1500000Piece/Pieces το μήνα
Λεπτομερής ενημέρωση
όνομα προϊόντων: LC/APC πλεξίδα Μήκος: 1m, 3m, 7m, 10m που προσαρμόζονται
Χρώμα: Προσαρμοσμένα χρώματα Υλικό κατοικίας: PVC
Τύπος ινών: SM Διάμετρος καλωδίων: 0.9mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm, 4.0mm, που προσαρμόζονται
Απώλεια εισαγωγής: 0.3dB ανώτατος
Υψηλό φως:

APC 0.9mm LC πλεξίδα

,

APC ινών LC SM πλεξίδα

,

σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών G657A


Περιγραφή προϊόντων

Πλεξίδα LC/APC 0.9mm

 

 

Χαρακτηριστικό γνώρισμα:

 

1, χρώμα συνδετήρων: πράσινος/προσαρμοσμένος

2, γυαλίζοντας συνδετήρας: LC/APC

3, χρώμα συνδετήρων: πράσινος/προσαρμοσμένος

4, τύπος ινών: Singlemode τρόπος 09/125 G652D, G657A

5, γενική διάμετρος καλωδίων: simplex 0.9mm

6, τύπος αγωγών: Σφιχτός απομονωτής ή χαλαρός σωλήνας

7, υλικό σακακιών καλωδίων: LSZH ή PVC

8, χρώμα καλωδίων: 12 χρώματα

9, απώλεια εισαγωγής 0.3dB ανώτατος

10, στεγάζοντας υλικό: πλαστικό με UL εγκεκριμένο

11, χρώμα στέγασης: πράσινος/προσαρμοσμένος

12, χρώμα μποτών:  πράσινος/προσαρμοσμένος

Στοιχεία επικοινωνίας
Fanny Xie

Τηλεφωνικό νούμερο : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395