products

SM αρσενικό καλωδίων ΚΚ MPO MTP κορμός στο θηλυκό καλώδιο κορμών οπτικών ινών

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: OPTICKING
Πιστοποίηση: CE FCC ROHS
Αριθμό μοντέλου: MP0-0001
Ποσότητα παραγγελίας min: 500
Τιμή: USD
Συσκευασία λεπτομέρειες: Πλαστική τσάντα
Χρόνος παράδοσης: Σε 1-8 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram,
Δυνατότητα προσφοράς: 1500000Piece/Pieces το μήνα
Λεπτομερής ενημέρωση
Όνομα προϊόντων: MPO/MTP καλώδιο κορμών Μήκος: 1m, 3m, 7m, 10m που προσαρμόζονται
Τύπος ινών: SM, ΚΚ Αρίθμηση ινών: 24, 36, 48,…, 144
MTP/MPO τύπος συνδετήρων: αρσενικό, θηλυκό, αρσενικό στο θηλυκό
Υψηλό φως:

SM καλώδιο ΚΚ MTP κορμός

,

Καλώδιο κορμών mpo OPTICKING

,

Αρσενικό στο θηλυκό καλώδιο κορμών MTP


Περιγραφή προϊόντων

SM καλώδιο Patchcord καλωδίων μπαλωμάτων ΚΚ MPO/MTP κορμός για το δίκτυο υψηλής ταχύτητας κέντρων δεδομένων

Περιγραφή

Τα καλώδια κορμών OPTICKING MTP/MPO είναι ένα είδος συνέλευσης καλωδίων MPO με δύο ή περισσότερους 12 συνδετήρες ινών MTP/MPO σε κάθε τέλος, που χρησιμοποιείται χαρακτηριστικά για το διά κτήριο και τη δια- σπονδυλική στήλη οικοδόμησης τηλεγραφώντας τα τρεξίματα όπου οι αποστάσεις καλωδίων είναι προβλέψιμες. Τα καλώδια κορμών Opticking είναι πλήρως διαμορφώσιμα, διαθέσιμα με ποικίλους συνδυασμούς καλωδίων και συνδετήρων, συμπεριλαμβανομένου του τύπου συνδετήρων, των διαμορφώσεων ξεμπλοκαρίσματος και του υλικού σακακιών. Με την ιδιαίτερα ενσωματωμένη ικανότητα σχεδίου και κατασκευής, Opticking παρέχει τα προσαρμοσμένα καλώδια κορμών MTP/MPO που είναι 100% που εξετάζονται για να παραδώσουν τη βέλτιστες απόδοση και την αξιοπιστία.

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

Πολικότητα διαθέσιμη στο τύπος-α, τύπος-β, τύπος-γ, τύπος-ρ

Τύπος απώλειας εισαγωγής διαθέσιμος στα πρότυπα, ελίτ/χαμηλή απώλεια

Αρίθμηση ινών διαθέσιμη σε 24, 36, 48,…, 144

MTP/MPO τύπος συνδετήρων διαθέσιμος στο αρσενικό, θηλυκό, αρσενικό στο θηλυκό

Τύπος ινών διαθέσιμος σε SM (G652D, G657A1, G657A2), ΚΚ (OM1, OM2, OM3, OM4)

Τύπος σακακιών καλωδίων διαθέσιμος σε OFNR, LSZH, OFNP

Furcation μήκος διαθέσιμο σε 0.5m, 1m, κ.λπ.

Τύπος συνδετήρων πολυ-ινών διαθέσιμος σε MTP, MPO με APC ή το γυαλίζοντας τύπο PC

Γενικό μήκος καλωδίων διαθέσιμο σε 1 έως 999 μέτρα

Το προσαρμοσμένο διπλό εξέλικτρο ραφιών και το τράβηγμα του ματιού κρατούν τη συνδετικότητα προστατευμένη κατά τη διάρκεια της πληρωμής

Βελτιώστε και απλοποιήστε τη δρομολόγηση ινών, μειώστε το διοικητικό διάστημα ινών

Συμμορφωθείτε με τον GR-1435-ΠΥΡΗΝΑ Telcordia, GR-326-ΠΥΡΗΝΑΣ, RoHS

Εφαρμογές

Το κέντρο δεδομένων διασυνδέει

Εγκαταστάσεις σπονδυλικών στηλών

Δίκτυα τηλεπικοινωνιών

Broadband/CATV δίκτυα

LAN/WAN εγκαταστάσεις

Στοιχεία επικοινωνίας
Fanny Xie

Τηλεφωνικό νούμερο : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395