products

Χαμηλή εισαγωγή SM καλώδιο Patchcord καλωδίων μπαλωμάτων ΚΚ MPO/MTP λουρί

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: OPTICKING
Πιστοποίηση: CE FCC ROHS
Ποσότητα παραγγελίας min: 500
Τιμή: USD
Συσκευασία λεπτομέρειες: Πλαστική τσάντα
Χρόνος παράδοσης: Σε 1-8 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram,
Δυνατότητα προσφοράς: 1500000Piece/Pieces το μήνα
Λεπτομερής ενημέρωση
Όνομα προϊόντων: MPO/MTP καλώδιο λουριών Μήκος: 1m, 3m, 7m, 10m που προσαρμόζονται
Τύπος ινών: SM, ΚΚ Αρίθμηση ινών: 24, 36, 48,…, 144
MTP/MPO τύπος συνδετήρων: αρσενικό, θηλυκό, αρσενικό στο θηλυκό

Περιγραφή προϊόντων

Χαμηλή εισαγωγή SM καλώδιο Patchcord καλωδίων μπαλωμάτων ΚΚ MPO/MTP λουρί

 

Το MPO σε ΧΧ καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος επιτρέπει την ανακατανομή των διάφορων οπτικών ινών στις μεμονωμένες συσκευές χωρίς πρόσθετο δικτυακό εξοπλισμό. Το Opticking MPO-ΧΧ καλώδια ξεμπλοκαρίσματος μειώνει το γενικό χρόνο δαπανών και οργάνωσης για τα σύνθετα περιβάλλοντα δικτύωσης υψηλής πυκνότητας.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και πίσω απώλεια αντανάκλασης
Υψηλή ακρίβεια των μηχανικών διαστάσεων
Τμηματική προδιαγραφή IEC 61754-7 συμμόρφωσης
Συναντήστε τη TIA/τον τύπο MPO EIA 604-5
RoHS υποχωρητικό
100% οπτική δοκιμή

 

Τύπος Μια πλευρά Πλευρά Β Τύπος ινών Πυρήνας ινών Χρώμα καλωδίων Σακάκι Καλώδιο λουριών
Πρότυπα MTP/PC (αρσενικό) FC/UPC SM G652D 4F Κίτρινος PVC Fanout 900u
Χαμηλή απώλεια MTP/PC (θηλυκό) FC/UPC SM 657 Α1 8F Aqua LSZH Γύρω από 1.7mm
  MTP/APC (αρσενικό) SC/UPC SMG657 A2 12F Magenta   Γύρω από 2.0mm
  MTP/APC (θηλυκό) SC/APC SM G657 Β 24F     Κορδέλλα 250u
    ST/UPC ΚΚ OM1 62.5/125        
    LC/UPC ΚΚ OM2 50/125        
    LC/APC ΚΚ OM3 50/125        
    E2000/APC ΚΚ OM4 50/125        
    E2000/PC          
    MU          

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Fanny Xie

Τηλεφωνικό νούμερο : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395