products

155Mbps 2km το οπτικό EN 60825-1 ενότητας πομποδεκτών 1310nm SFP

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: OPTICKING
Πιστοποίηση: CE RoHS FCC TUV
Αριθμό μοντέλου: KSFP01-0031SL00X
Ποσότητα παραγγελίας min: 5
Δυνατότητα προσφοράς: 15000Piece/Pieces το μήνα
Λεπτομερής ενημέρωση
Εφαρμογή: Ethernet Ποσοστό στοιχείων: 155Mbps
Μήκος κύματος: 1310nm Απόσταση: 2km
Δύναμη παραγωγής: -18~-10dBm Λειτουργούσα θερμοκρασία: 0°c~70°c ή -40°c~85°c
Συνδετήρας: Διπλό LC Sensitivit: ≤-24dBm
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: 3.3V Λειτουργία DDM: ναι
Υψηλό φως:

155Mbps 2km 1310nm SFP

,

Το οπτικό EN 60825-1 ενότητας πομποδεκτών SFP

,

1310nm οπτική ενότητα πομποδεκτών SFP


Περιγραφή προϊόντων

155Mbps 1310nm 2km οπτικός πομποδέκτης SFP

 

Περιγραφή και χαρακτηριστικά

Αυτός ο πομποδέκτης είναι καυτή pluggable ενότητα πομποδεκτών μικρός-μορφή-παράγοντα 3.3V. Σχεδίασε ρητώς γιατί οι εφαρμογές μεγάλης επικοινωνίας που απαιτούν τα ποσοστά μέχρι 155mbps, αυτό σχεδίασαν για να είναι υποχωρητικός με sff-8472 και SFP+ MSA. Τα στοιχεία ενότητας - συνδέστε με 2km στην ενιαία ίνα τρόπου.

Οι πομποδέκτες OPTICKING SFP+ παρέχουν μια μοναδική ενισχυμένη ψηφιακή διαγνωστική διεπαφή ελέγχου, που επιτρέπει τη σε πραγματικό χρόνο πρόσβαση στις λειτουργούσες παραμέτρους συσκευών όπως η θερμοκρασία πομποδεκτών, λέιζερ που το προκατειλημμένο ρεύμα, διεβίβασε την οπτική ισχύ, τη λαμβανόμενες οπτικές ισχύ και την τάση ανεφοδιασμού πομποδεκτών. Καθορίζει επίσης ένα περίπλοκο σύστημα των σημαιών συναγερμών και προειδοποίησης, οι οποίοι προειδοποιούν τους τελικούς χρήστες όταν είναι οι ιδιαίτερες λειτουργούσες παράμετροι έξω από μια καθορισμένη κανονική σειρά εργοστασίων.

             

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων

  1. Κατηγορία 1 EN 60825-1-πρότυπα προϊόντων λέιζερ
  2. Λειτουργούν ποσοστό στοιχείων μέχρι 2.67Gbps
  3. Υποχωρητικός με το SFP MSA και sff-8472
  4. Υποχωρητικός με SDH/SONET
  5. Καυτός pluggable
  6. 3.3V ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος
  7. RoHS-6 υποχωρητικός
  8. Σειρά θερμοκρασίας λειτουργίας: Χ μέσα Γ (0~70°C) Ι (- 40~85°C).

Διαταγή των πληροφοριών

 

Αριθμός προϊόντων Μήκος κύματος Ποσοστό στοιχείων Απόσταση TX δύναμη RX Sens LD PD DDM
KSFP01-0031SL00X 1310nm 155Mb/s 2KM -18~-10dbm <-32dbm>FP ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KSFP01-0031SL20X 1310nm 155Mb/s 20KM -15~-8dbm <-33dbm>FP ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KSFP01-0031SL40X 1310nm 155Mb/s 40KM -9~-3dbm <-33dbm>FP ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KSFP01-0055SL60X 1550nm 155Mb/s 60KM -5~-0dbm <-34dbm>DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KSFP01-0055SL80X 1550nm 155Mb/s 80KM -5~-0dbm <-34dbm>DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KSFP01-0055SL12X 1550nm 155Mb/s 120KM 0~5dbm <-34dbm>DFB APD ΝΑΙ
KSFP02-0031SL10X 1310nm 622Mb/s 10KM -14~-8dbm <-28dbm>FP ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KSFP02-0031SL20X 1310nm 622Mb/s 20KM -14~-8dbm <-28dbm>FP ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KSFP02-0031SL40X 1310nm 622Mb/s 40KM -3~-2dbm <-28dbm>DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KSFP02-0055SL80X 1550nm 622Mb/s 80KM -3~2dbm <-28dbm>DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KSFP02-0055SL12X 1550nm 622Mb/s 120KM 0~5dbm <-31dbm>DFB APD ΝΑΙ
KSFP03-0085ML05X 850nm 1.25Gb/s 550M -9~-3dbm <-17dbm>VCSEL ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KSFP03-0031SL20X 1310nm 1.25Gb/s 20KM -9~-3dbm <-22dbm>FP ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KSFP03-0031SL40X 1310nm 1.25Gb/s 40KM -5~0dbm <-24dbm>DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KSFP03-0055SL60X 1550nm 1.25Gb/s 60KM -2~3dbm <-24dbm>DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KSFP03-0055SL80X 1550nm 1.25Gb/s 80KM 0~5dbm <-25dbm>DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KSFP03-0055SL12X 1550nm 1.25Gb/s 120KM 0~5dbm <-32dbm>DFB APD ΝΑΙ
KSFP04-0085ML03X 850nm 2.5Gb/s 300M -9~-3dbm <-18dbm>VCSEL ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KSFP04-0031SL00X 1310nm 2.5Gb/s 2KM -9~-3dbm <-18dbm>FP ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KSFP04-0031SL20X 1310nm 2.5Gb/s 20KM -5~0dbm <-18dbm>DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KSFP04-0031SL40X 1310nm 2.5Gb/s 40KM -2~3dbm <-28dbm>DFB APD ΝΑΙ
KSFP04-0055SL40X 1550nm 2.5Gb/s 40KM -2~3dbm <-28dbm>DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KSFP04-0055SL80X 1550nm 2.5Gb/s 80KM 0~5dbm <-28dbm>DFB APD ΝΑΙ
KSFP04-0055SL11X 1550nm 2.5Gb/s 100KM >2dbm <-28dbm>DFB APD ΝΑΙ

Στοιχεία επικοινωνίας
Fanny Xie

Τηλεφωνικό νούμερο : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395