products

TX 1270nm RX 1330nm 20KM WDM TX ενότητας 10G BIDI πομποδεκτών SMF SFP+

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OPTICKING
Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Αριθμό μοντέλου: KSFP10-2733SL20X
Ποσότητα παραγγελίας min: 5
Χρόνος παράδοσης: Σε 1-8 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
Δυνατότητα προσφοράς: 15000Piece/Pieces το μήνα
Λεπτομερής ενημέρωση
Όνομα προϊόντων: SFP+ οπτικός πομποδέκτης Τάση ανεφοδιασμού: 3.3V
δύναμη: -3~3dBm Ποσοστό στοιχείων: 10g
Μήκος κύματος: 1270nm/1330nm Απόσταση μετάδοσης: 20km
Τύπος ινών: SMF DDM: ναι
Υψηλό φως:

Ενότητα πομποδεκτών 20KM SMF SFP+

,

Ενότητα πομποδεκτών RX 1330nm SFP+

,

Ενότητα TX 1270nm 10G SFP+


Περιγραφή προϊόντων

συνδετήρας 10G SFP+ BIDI 20km 1270nm/1330nm LC

TX 1270nm/RX 1330nm 20KM οπτικό WDM TX πομποδεκτών 10G BIDI SMF SFP+

Περιγραφή και χαρακτηριστικά

Αυτός ο πομποδέκτης είναι καυτή pluggable ενότητα πομποδεκτών μικρός-μορφή-παράγοντα 3.3V. Σχεδίασε ρητώς γιατί οι εφαρμογές μεγάλης επικοινωνίας που απαιτούν τα ποσοστά μέχρι 10Gb/s, αυτό σχεδίασαν για να είναι υποχωρητικός με sff-8472 SFP+ MSA. Τα στοιχεία ενότητας - συνδέστε με 20km στην ενιαία ίνα τρόπου 9/125um.

 

οι opticking πομποδέκτες SFP+ παρέχουν μια μοναδική ενισχυμένη ψηφιακή διαγνωστική διεπαφή ελέγχου, που επιτρέπει τη σε πραγματικό χρόνο πρόσβαση στις λειτουργούσες παραμέτρους συσκευών όπως η θερμοκρασία πομποδεκτών, λέιζερ που το προκατειλημμένο ρεύμα, διεβίβασε την οπτική ισχύ, τη λαμβανόμενες οπτικές ισχύ και την τάση ανεφοδιασμού πομποδεκτών. Καθορίζει επίσης ένα περίπλοκο σύστημα των σημαιών συναγερμών και προειδοποίησης, οι οποίοι προειδοποιούν τους τελικούς χρήστες όταν είναι οι ιδιαίτερες λειτουργούσες παράμετροι έξω από μια καθορισμένη κανονική σειρά εργοστασίων.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

  • 10Gb/s τμηματική οπτική διεπαφή υποχωρητική σε 802.3ae 10gbase-LR, ενιαίος συνδετήρας LC για την αμφίδρομη εφαρμογή, over20km SMF

  • Ηλεκτρική διεπαφή υποχωρητική σε sff-8431 προδιαγραφές για την ενισχυμένη pluggable ενότητα «SFP+» τύπου 8,5 και 10 Gigabit μικρή

  • συσκευή αποστολής σημάτων 1270/1330nm DFB, φωτοανιχνευτής ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ

  • 2-wire διεπαφή για τις διοικητικές προδιαγραφές υποχωρητικές με SFF 8472 ψηφιακή διαγνωστική διεπαφή ελέγχου για τους οπτικούς πομποδέκτες

  • Αριθμός μερών (- 40°C σε 85°C):

  • - KSFP10-2733SL20X, TX1270/RX1330

  • - KSFP10-3327SL20X, TX1330/RX1270

  • πλευρά γραμμών, δευτερεύουσα λειτουργία loopback πελατών

  • Το προηγμένο υλικολογισμικό επιτρέπει στις πληροφορίες κρυπτογράφησης συστημάτων πελατών για να αποθηκευτεί στον πομποδέκτη

  • ROHS υποχωρητικό

 

Εφαρμογές

  • Δίκτυα μεγάλου χώρου αποθήκευσης
  • Η συστάδα υπολογιστών διαγώνιος-συνδέει
  • Σωλήνες μεγάλων στοιχείων συνήθειας

 

 

Διαταγή των πληροφοριών

Αριθμός προϊόντων Μήκος κύματος Ποσοστό ημερομηνίας Απόσταση TX δύναμη RX Sens LD PD DDM
KSFP10-3327SL20X 1330nm/1270nm 10Gb/s 20KM -3~3dbm <-14>DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KSFP10-2733SL20X 1270nm/1330nm 10Gb/s 20KM -3~3dbm <-14>DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KSFP10-3327SL40X 1330nm/1270nm 10Gb/s 40KM -1~+4dbm <-15>DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KSFP10-2733SL40X 1270nm/1330nm 10Gb/s 40KM -1~+4dbm <-15>DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KSFP10-5549SL80X 1550nm/1490nm 10Gb/s 80KM 0~+4dbm <-23dbm>EML APD ΝΑΙ
KSFP10-4955SL80X 1490nm/1550nm 10Gb/s 80KM 0~+4dbm <-23dbm>EML APD ΝΑΙ

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Fanny Xie

Τηλεφωνικό νούμερο : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395