products

Ενότητα πομποδεκτών cOem 1550nm/1490nm 10G SFP+ BIDI 80KM SFP+

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: ΚΙΝΑ
Μάρκα: OPTICKING
Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Αριθμό μοντέλου: KSFP10-5549SL80X
Ποσότητα παραγγελίας min: 5
Χρόνος παράδοσης: Σε 1-8 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
Δυνατότητα προσφοράς: 15000Piece/Pieces το μήνα
Λεπτομερής ενημέρωση
Όνομα προϊόντων: SFP+ οπτικός πομποδέκτης Τάση ανεφοδιασμού: 3.3V
Μήκος κύματος: 1550nm/1490nm Απόσταση μετάδοσης: 80km
Τύπος ινών: SMF DDM: ναι
Υψηλό φως:

1490nm 10G SFP+ BIDI 80KM SFP+

,

1550nm 10G SFP+ BIDI 80KM

,

Bidi 80km ενότητα πομποδεκτών SFP+


Περιγραφή προϊόντων

συνδετήρας 10G SFP+ BIDI 80km 1550nm/1490nm LC

OEM/ODM ενιαία πρότυπη ενότητα ινών 1550nm/1490nm 80km BIDI LC DDM 10G SFP+

 

Περιγραφή και χαρακτηριστικά

 

Αυτός ο πομποδέκτης είναι καυτή pluggable ενότητα πομποδεκτών μικρός-μορφή-παράγοντα 3.3V. Σχεδίασε ρητώς γιατί οι εφαρμογές μεγάλης επικοινωνίας που απαιτούν τα ποσοστά μέχρι 10Gb/s, αυτό σχεδίασαν για να είναι υποχωρητικός με sff-8472 SFP+ MSA.

Τα στοιχεία ενότητας - συνδέστε με 80km στην ενιαία ίνα τρόπου 9/125um. οι opticking πομποδέκτες SFP+ παρέχουν μια μοναδική ενισχυμένη ψηφιακή διαγνωστική διεπαφή ελέγχου, η οποία
επιτρέπει τη σε πραγματικό χρόνο πρόσβαση στις λειτουργούσες παραμέτρους συσκευών όπως η θερμοκρασία πομποδεκτών, λέιζερ που το προκατειλημμένο ρεύμα, διεβίβασε την οπτική ισχύ, τη λαμβανόμενες οπτικές ισχύ και την τάση ανεφοδιασμού πομποδεκτών. Καθορίζει επίσης ένα περίπλοκο σύστημα των σημαιών συναγερμών και προειδοποίησης, οι οποίοι προειδοποιούν τους τελικούς χρήστες όταν είναι οι ιδιαίτερες λειτουργούσες παράμετροι έξω από μια καθορισμένη κανονική σειρά εργοστασίων.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

  • Μετάδοση μέχρι 80km σε SMF
  • Μέχρι 10.3125Gbps
  • λέιζερ 1490nm/1550nm DFB και δέκτης ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ
  • Ηλεκτρική διεπαφή SFI
  • 2-wire διεπαφή για τον ενσωματωμένο ψηφιακό διαγνωστικό έλεγχο
  • Συσκευασία SFP+ MSA με τον ενιαίο συνδετήρα LC
  • Καυτός pluggable
  • Η πολύ χαμηλή EMI και άριστη προστασία ESD
  • +3.3V παροχή ηλεκτρικού ρεύματος
  • Κατανάλωση ισχύος λιγότερο από 1.0W
  • Λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης: 0~+70°C
  • cisco 10gb SFP+
  • KSFP10-5549SL80X   TX1550/RX1490
  • KSFP10-4955SL80X   TX1490/RX1550

 

Εφαρμογές

  • λ δίκτυα χώρου αποθήκευσης μεγάλου
  • η συστάδα υπολογιστών λ διαγώνιος-συνδέει
  • σωλήνες μεγάλων στοιχείων συνήθειας λ

 

Συμμόρφωση

  • λ υποχωρητικό με IEEE 802.3ae-2002
  • λ υποχωρητικό με MSA sff-8472
  • λ υποχωρητικό με MSA sff-8431

 

 

Διαταγή των πληροφοριών

 

Αριθμός προϊόντων Μήκος κύματος Ποσοστό ημερομηνίας Απόσταση TX δύναμη RX Sens LD PD DDM
KSFP10-3327SL20X 1330nm/1270nm 10Gb/s 20KM -3~3dbm <-14>DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KSFP10-2733SL20X 1270nm/1330nm 10Gb/s 20KM -3~3dbm <-14>DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KSFP10-3327SL40X 1330nm/1270nm 10Gb/s 40KM -1~+4dbm <-15>DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KSFP10-2733SL40X 1270nm/1330nm 10Gb/s 40KM -1~+4dbm <-15>DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KSFP10-5549SL80X 1550nm/1490nm 10Gb/s 80KM 0~+4dbm <-23dbm>EML APD ΝΑΙ
KSFP10-4955SL80X 1490nm/1550nm 10Gb/s 80KM 0~+4dbm <-23dbm>EML APD ΝΑΙ

Στοιχεία επικοινωνίας
Fanny Xie

Τηλεφωνικό νούμερο : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395