products

DWDM 10G 80KM διπλή οπτική ενότητα πομποδεκτών LC SFP+ οπτική

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OPTICKING
Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Αριθμό μοντέλου: KSFP10-D0XXSL80X
Ποσότητα παραγγελίας min: 5
Συσκευασία λεπτομέρειες: Κιβώτιο φουσκαλών
Χρόνος παράδοσης: Σε 1-8 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
Δυνατότητα προσφοράς: 15000Piece/Pieces το μήνα
Λεπτομερής ενημέρωση
Όνομα προϊόντων: SFP+ οπτικός πομποδέκτης Τάση ανεφοδιασμού: 3.3V
Δύναμη: 1~-7dBm Ποσοστό στοιχείων: 10g
Διεπαφή: Διπλό LC Απόσταση μετάδοσης: 80km
Τύπος ινών: SMF DDM: ναι
Πλήρης φωτισμός: 10G DWDM SFP+, SMF διπλό LC SFP+, ενότητα 80km SFP+

Περιγραφή προϊόντων

ενότητα πομποδεκτών 10G DWDM 80KM SFP+

Περιγραφή και αξιοπιστία

 

Οι πομποδέκτες αυτού του OPTICKING περιλαμβάνουν μια δίοδο APD και σταθεροποιημένη μια θερμοκρασία συσκευή αποστολής σημάτων dfb-EML. Οι ψηφιακές διαγνωστικές λειτουργίες είναι διαθέσιμες μέσω μιας ενότητας I2C.This σχεδιάζονται για την ενιαία ίνα τρόπου και λειτουργούν σε ένα ονομαστικό μήκος κύματος του πλέγματος ITU 10GHz, μήκος κύματος ζωνών DWDM Γ.

Οι πομποδέκτες OPTICKING SFP+ παρέχουν μια μοναδική ενισχυμένη ψηφιακή διαγνωστική διεπαφή ελέγχου, που επιτρέπει τη σε πραγματικό χρόνο πρόσβαση στις λειτουργούσες παραμέτρους συσκευών όπως η θερμοκρασία πομποδεκτών, λέιζερ που το προκατειλημμένο ρεύμα, διεβίβασε την οπτική ισχύ, τη λαμβανόμενες οπτικές ισχύ και την τάση ανεφοδιασμού πομποδεκτών. Καθορίζει επίσης ένα περίπλοκο σύστημα των σημαιών συναγερμών και προειδοποίησης, οι οποίοι προειδοποιούν τους τελικούς χρήστες όταν είναι οι ιδιαίτερες λειτουργούσες παράμετροι έξω από μια καθορισμένη κανονική σειρά εργοστασίων.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

  • Κατηγορία Ι EN 60825-1-πρότυπα προϊόντων λέιζερ
  • Λειτουργούν ποσοστό στοιχείων μέχρι 11.3Gbps
  • Υποχωρητικός με την προδιαγραφή sff-8431 MSA SFP+
  • Διπλός συνδετήρας LC
  • Καυτός pluggable
  • 3.3V ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος
  • TTL singal ανιχνεύει το δείκτη
  • Σειρά θερμοκρασίας λειτουργίας: Χ μέσα Γ (0~70°C) Ι (- 40~85°C).
  • RoHS-6 υποχωρητικός
  • KSFP10-D0XXSL80X

 
Διαταγή των πληροφοριών

ProductNumber Μήκος κύματος Ποσοστό στοιχείων Απόσταση TX δύναμη RX Sens LD PD DDM
KSFP10-D0XXSL40X DWDM (note2) 10Gb/s 40KM -3~+3dbm <-16>DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KSFP10-D0XXSL80X DWDM (note2) 10Gb/s 80KM 0~+4dbm <-24dbm>EML APD ΝΑΙ

Σημειώσεις:

Το D0xx αναφέρεται στο κανάλι μήκους κύματος DWDM δεδομένου ότι το ITU-τ που διευκρινίζεται, παρακαλώ έρχεται σε επαφή με Opticking για να επιβεβαιώσει τη διαθεσιμότητα μήκους κύματος.

 

 

 

 

 

 

 

DWDM 10G 80KM διπλή οπτική ενότητα πομποδεκτών LC SFP+ οπτική 0

Στοιχεία επικοινωνίας
Fanny Xie

Τηλεφωνικό νούμερο : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395