products

Διπλός συνδετήρας 850nm 300m LC οπτικός πομποδέκτης SR 25G SFP28

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: ΚΙΝΑ
Μάρκα: OPTICKING
Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Αριθμό μοντέλου: KSFP28-0031SL03X
Ποσότητα παραγγελίας min: 5
Συσκευασία λεπτομέρειες: Πλαστική τσάντα
Χρόνος παράδοσης: Σε 1-8 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
Δυνατότητα προσφοράς: 15000 μονάδες το μήνα
Λεπτομερής ενημέρωση
Όνομα προϊόντων: SFP28 οπτικός πομποδέκτης SR Τάση ανεφοδιασμού: 3.3V
δύναμη: -7~2dBm Ποσοστό στοιχείων: 25Gbps
Διεπαφή: Διπλό LC Απόσταση μετάδοσης: 300m
Τύπος ινών: mulit τρόπος DDM: ναι
Υψηλό φως:

SR 850nm 300m 25G SFP28

,

οπτικός πομποδέκτης SR 25G SFP28

,

Ενότητα συνδετήρων OPTICKING LC


Περιγραφή προϊόντων

25G SFP28 διπλό LC 850nm 300m οπτικός συνδετήρας πομποδεκτών LC

Χαρακτηριστικό γνώρισμα

  • Μέχρι 25,78 αμφίδρομα στοιχεία Gb/s - συνδέσεις
  • Καυτός-pluggable ίχνος SFP+
  • Μέχρι 300m σε 25/125mm SMF
  • Ενσωματωμένες ψηφιακές διαγνωστικές λειτουργίες
  • συσκευή αποστολής σημάτων λέιζερ 1310nm DFB
  • Διπλός συνδετήρας LC
  • Περίφραξη μετάλλων, για τη χαμηλότερη EMI
  • RoHS υποχωρητικό
  • 1.5W μέγιστη κατανάλωση ισχύος με την καθιερωμένη σύνδεση
  • Προδιαγραφές υποχωρητικές με SFF 8472
  • Ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 3.3V
  • Λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης

 
Εμπορικός: 0°C σε +70°C
Εκτεταμένος: -10°C σε +80°C

Βιομηχανικός: -40°C σε +85°C


Εφαρμογές

  • 25G Ethernet
  • eCPRI & CPRI

 

 
Γιατί επιλέξτε τον οπτικό πομποδέκτη 25G SFP28+1310nm LR Opticking
(1) οι μηχανικοί ομάδων Ε&Α σημαντικοί στο σχέδιο δομών, σχέδιο κυκλωμάτων, διαχείριση λύσης, συμβατότητα που εξετάζει την ομάδα Ε&Α .our μπορούν να επιλύσουν οποιαδήποτε ζητήματα.
(2) ακριβής διαδικασία ποιοτικού ελέγχου. (περισσότερο από τρία έτη εξουσιοδότησης)
(3) καλά επιχειρησιακά φήμη και γόητρο. (επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας)
(4) ανταγωνιστική τιμή και καλύτερες υπηρεσίες (τιμή εργοστασίων, σε απευθείας σύνδεση απάντηση 24 ωρών)
(5) πλούσια εμπειρία στην εξαγωγή των ενεργών και ενεργητικών οπτικών προϊόντων ινών που εμπορεύονται oversea. (περισσότερο από 25 έτη εξαγωγής επιχειρησιακά).
(6) μηχανικοί ομάδων Ε&Α σημαντικοί στο σχέδιο δομών, σχέδιο κυκλωμάτων, διαχείριση λύσης, δοκιμή συμβατότητας.
(7) γρήγορος κύριος χρόνος. (μια εβδομάδα)

 

Προδιαγραφές

 

Αριθμός προϊόντων Μήκος κύματος Ποσοστό στοιχείων Απόσταση TX δύναμη RX Sens LD PD DDM
KSFP25-0031SL03X 850nm 25.78Gb/s 300M -7~2 dBm <-10>VCSEL ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ

 

 

Συμβατός

HW, HP, Cisco, H3C, γενικός, ZTE, Arista, Dell, κ.λπ.…

 


Μηχανικές προδιαγραφές

Διπλός συνδετήρας 850nm 300m LC οπτικός πομποδέκτης SR 25G SFP28 0

Στοιχεία επικοινωνίας
Fanny Xie

Τηλεφωνικό νούμερο : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395