products

πομποδέκτης 850nm 100M 100G QSFP28 SR4 QSFP28 MPO

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OPTICKING
Πιστοποίηση: CE, FCC, UL
Αριθμό μοντέλου: KQSF0A-0085MM01X
Ποσότητα παραγγελίας min: 6
Συσκευασία λεπτομέρειες: φουσκάλα
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 1000
Λεπτομερής ενημέρωση
Όνομα προϊόντων: οπτικός πομποδέκτης 100G QSFP28 Ποσοστό στοιχείων: 100g
Μήκος κύματος: 850nm συνδετήρας: MPO
Υψηλό φως:

850nm 100G QSFP28 SR4

,

100M 100G QSFP28 SR4

,

Πομποδέκτης QSFP28 MPO


Περιγραφή προϊόντων

100G QSFP28 SR4 850nm 100M οπτική ενότητα πομποδεκτών MPO οπτική για το κέντρο δεδομένων Ethernet

 

Είναι πλήρως υποχωρητικό με τα πρότυπα 802.3bm 100GBASE-SR4 και caui-4 QSFP28 MSA, IEEE. Η οπτική ενότητα πομποδεκτών σχεδιάζεται για τη χρήση στη ρυθμοαπόδοση 100GBASE Ethernet μέχρι 100m πέρα από την πολλαπλού τρόπου ίνα OM4 (MMF) χρησιμοποιώντας ένα μήκος κύματος 850nm μέσω ενός συνδετήρα MTP/MPO-12. Παρέχει την υψηλή πυκνότητα και τη χαμηλής ισχύος λύση 100GBASE Ethernet για τα κέντρα δεδομένων, τα δίκτυα υπολογιστών υψηλής απόδοσης, τον επιχειρηματικό πυρήνα και τις εφαρμογές στρώματος διανομής.

 

Χαρακτηριστικό γνώρισμα προϊόντων

  • 4 ανεξάρτητα πλήρης-διπλά κανάλια
  • Μέχρι το ποσοστό στοιχείων 28Gb/s ανά κανάλι
  • QSFP28 MSA υποχωρητικό
  • Μετάδοση μέχρι 100m OM4 MMF
  • Μέγιστη κατανάλωση ισχύος 3.5W
  • MTP/MPO οπτικός συνδετήρας
  • Υποχωρητικός IEEE 802.3bm 100GBASE-SR4
  • RoHS-6 υποχωρητικός
  • Ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 3.3V
  • Λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης
  • Εμπορικός: 0°C σε +70°C

Εφαρμογές

  • 100G Ethernet
  • InfiniBand ΟΔΓ

Διαταγή των πληροφοριών

 

Αριθμός προϊόντων Μήκος κύματος Ποσοστό στοιχείων Απόσταση TX δύναμη RX Sens LD PD DDM
KQSF0A0085MM01X (SR4) 850nm 100Gb/s 100M -8.4~2.4dBm <-5>VCSEL ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KQSF0AL031SL10X (LR4) WDM του τοπικού LAN (note2) 100Gb/s 10KM -4.3~4.5dBm <-10>DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KQSF0AL031SL10X (LR4) WDM του τοπικού LAN (note2) 100Gb/s 10KM -4.3~4.5dBm <-10>DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KQSF0AC027SL00X (CWDM4) CWDM (note1) 100Gb/s 10KM -6.5~2.5dBm <-10>DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KQSF0A 0031SM00X (PSM4) 1310nm 100Gb/s 2KM -4.3~4.5dBm <-10>DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Fanny Xie

Τηλεφωνικό νούμερο : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395