products

Πομποδέκτης ODM 8G SFP+ 1310nm 10km SFP+ LC SMF cOem

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Opticking
Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Αριθμό μοντέλου: KSFP08-0031SL10X
Ποσότητα παραγγελίας min: 10
Χρόνος παράδοσης: Σε 1-8 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
Όροι πληρωμής: L/C, T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 15000Piece/Pieces το μήνα
Λεπτομερής ενημέρωση
Όνομα προϊόντων: 8G SFP+ 1310nm 10km οπτική ενότητα LC Τάση ανεφοδιασμού: 3.3V
Wavelength85: 1310nm Απόσταση μετάδοσης: 10KM
Τύπος ινών: SMF DDM: ναι
Υψηλό φως:

ODM 8G SFP+ 1310nm

,

πομποδέκτης 10km SFP+ LC SMF

,

Opticking SFP+ LC


Περιγραφή προϊόντων

Αρχικός κατασκευαστής 8G SFP+ 1310nm 10km οπτικός πομποδέκτης ενότητας LC

 

Περιγραφή και χαρακτηριστικά

Αυτός ο πομποδέκτης είναι καυτή pluggable ενότητα πομποδεκτών μικρός-μορφή-παράγοντα 3.3V. Σχεδίασε ρητώς γιατί οι εφαρμογές μεγάλης επικοινωνίας που απαιτούν τα ποσοστά μέχρι 8Gbps, αυτό σχεδίασαν για να είναι υποχωρητικές

με sff-8472 και SFP+ MSA. Τα στοιχεία ενότητας - συνδέστε με 10km στην ενιαία ίνα τρόπου.

Οι πομποδέκτες OPTICKING SFP+ παρέχουν μια μοναδική ενισχυμένη ψηφιακή διαγνωστική διεπαφή ελέγχου, που επιτρέπει τη σε πραγματικό χρόνο πρόσβαση στις λειτουργούσες παραμέτρους συσκευών όπως η θερμοκρασία πομποδεκτών, λέιζερ που το προκατειλημμένο ρεύμα, διεβίβασε την οπτική ισχύ, τη λαμβανόμενες οπτικές ισχύ και την τάση ανεφοδιασμού πομποδεκτών. Καθορίζει επίσης ένα περίπλοκο σύστημα των σημαιών συναγερμών και προειδοποίησης, οι οποίοι προειδοποιούν τους τελικούς χρήστες όταν είναι οι ιδιαίτερες λειτουργούσες παράμετροι έξω από μια καθορισμένη κανονική σειρά εργοστασίων.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων

Κατηγορία Ι EN 60528-1-πρότυπα προϊόντων λέιζερ

Διπλός συνδετήρας LC

Καυτός pluggable

Χαμηλής ισχύος διασκεδασμός

3.3V ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος

Σειρά θερμοκρασίας λειτουργίας: Χ μέσα Γ (0~70°C) Ι (- 40~85°C).

RoHS-6 υποχωρητικός

 

 

Διαταγή των πληροφοριών

Αριθμός προϊόντων

Μήκος κύματος

Ποσοστό στοιχείων

Απόσταση

TX δύναμη

RX Sens

LD

PD

DDM

KSFP060085ML03X

850nm

6.25Gb/s

300M

-9~-2dbm

<-9>

VCSEL

ΚΑΡΦΙΤΣΑ

ΝΑΙ

KSFP060031SL10X

1310nm

6.25Gb/s

10KM

-6.5~-0.5dbm

<-14dbm>

DFB

ΚΑΡΦΙΤΣΑ

ΝΑΙ

KSFP080085ML03X

850nm

8.5Gb/s

300M

-6~-1dbm

<-10dbm>

VCSEL

ΚΑΡΦΙΤΣΑ

ΝΑΙ

KSFP080031SL10X

1310nm

8.5Gb/s

10KM

-8.2~0.5dbm

<-14dbm>

DFB

ΚΑΡΦΙΤΣΑ

ΝΑΙ

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Fanny Xie

Τηλεφωνικό νούμερο : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395