products

ODM OPTICKING 10G SFP+ DWDM 40km οπτικός πομποδέκτης LC

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OPTICKING
Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Αριθμό μοντέλου: KSFP10-D0XXSL40X
Ποσότητα παραγγελίας min: 5
Χρόνος παράδοσης: Σε 1-8 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
Δυνατότητα προσφοράς: 15000Piece/Pieces το μήνα
Λεπτομερής ενημέρωση
Όνομα προϊόντων: SFP+ οπτικός πομποδέκτης Τάση ανεφοδιασμού: 3.3V
Ποσοστό στοιχείων: 10g Μήκος κύματος: DWDM
DDM: ναι
Υψηλό φως:

OPTICKING 10G SFP+ DWDM

,

10G SFP+ DWDM 40km

,

οπτικός πομποδέκτης 40km LC


Περιγραφή προϊόντων

10G SFP+ DWDM 40KM LC
 

OPTICKING ODM 10G SFP+ DWDM 40km cOem οπτικός πομποδέκτης LC

Περιγραφή και αξιοπιστία

  

Οι πομποδέκτες αυτού του OPTICKING περιλαμβάνουν μια δίοδο καρφιτσών και σταθεροποιημένη μια θερμοκρασία συσκευή αποστολής σημάτων dfb-EML. Οι ψηφιακές διαγνωστικές λειτουργίες είναι διαθέσιμες μέσω μιας ενότητας I2C.This σχεδιάζονται για την ενιαία ίνα τρόπου και λειτουργούν σε ένα ονομαστικό μήκος κύματος του πλέγματος ITU 10GHz, οι πομποδέκτες ζωνών DWDM wavelength.OPTICKING SFP+ Γ παρέχουν μια μοναδική ενισχυμένη ψηφιακή διαγνωστική διεπαφή ελέγχου, που επιτρέπει τη σε πραγματικό χρόνο πρόσβαση στις λειτουργούσες παραμέτρους συσκευών όπως η θερμοκρασία πομποδεκτών, λέιζερ που το προκατειλημμένο ρεύμα, διεβίβασε την οπτική ισχύ, τη λαμβανόμενες οπτικές ισχύ και την τάση ανεφοδιασμού πομποδεκτών. Καθορίζει επίσης ένα περίπλοκο σύστημα των σημαιών συναγερμών και προειδοποίησης, οι οποίοι προειδοποιούν τους τελικούς χρήστες όταν είναι οι ιδιαίτερες λειτουργούσες παράμετροι έξω από μια καθορισμένη κανονική σειρά εργοστασίων.

 

 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων

  1. Κατηγορία Ι EN 60825-1-πρότυπα προϊόντων λέιζερ

  2. Λειτουργούν ποσοστό ημερομηνίας μέχρι 11.3Gbps

  3. Υποχωρητικός με την προδιαγραφή sff-8431 MSA SFP+

  4. Διπλός συνδετήρας LC

  5. Καυτός pluggable

  6. 3.3V ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος

  7. TTL singal ανιχνεύει το δείκτη

  8. Σειρά θερμοκρασίας λειτουργίας: Χ μέσα Γ (0~70°C) Ι (- 40~85°C).

  9. RoHS-6 υποχωρητικός

Διαταγή των πληροφοριών

ProductNumber

Μήκος κύματος

Ποσοστό στοιχείων

Απόσταση

TX δύναμη

RX Sens

LD

PD

DDM

KSFP10C0XXSL10X

CWDM (note1)

10Gb/s

10KM

-4~2dbm

<-14>

DFB

ΚΑΡΦΙΤΣΑ

ΝΑΙ

KSFP10-C0XXSL20X

CWDM (note1)

10Gb/s

20KM

-3~3dbm

<-14>

DFB

ΚΑΡΦΙΤΣΑ

ΝΑΙ

KSFP10-C0XXSL40X

CWDM (note1)

10Gb/s

40KM

-2~+3dbm

<-16>

DFB ή EML

ΚΑΡΦΙΤΣΑ

ΝΑΙ

KSFP10-C0XXSL80X

CWDM (note1)

10Gb/s

80KM

0~4dbm

<-24>

EML

APD

ΝΑΙ

KSFP10-D0XXSL40X

DWDM (note2)

10Gb/s

40KM

-3~+3dbm

<-16>

DFB+EML

ΚΑΡΦΙΤΣΑ

ΝΑΙ

KSFP10-D0XXSL80X

DWDM (note2)

10Gb/s

80KM

0~+4dbm

<-24>

EML

APD

ΝΑΙ

 

Σημειώσεις:

Το C0xx αναφέρεται στη σειρά μήκους κύματος CWDM 1271nm to1611nm, κάθε βήμα 20 NM. Παρακαλώ ελάτε σε επαφή με Opticking για να επιβεβαιώσετε τη διαθεσιμότητα μήκους κύματος.

Το D0xx αναφέρεται στο κανάλι μήκους κύματος DWDM δεδομένου ότι το ITU-τ που διευκρινίζεται, παρακαλώ έρχεται σε επαφή με Opticking για να επιβεβαιώσει τη διαθεσιμότητα μήκους κύματος.

Στοιχεία επικοινωνίας
Fanny Xie

Τηλεφωνικό νούμερο : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395