products

Ενότητα 1550NM 80KM πολυ ίνα 10GBE LC OPTICKING 10G XFP τρόπου ενότητας SFP+

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OPTICKING
Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Αριθμό μοντέλου: KXFP10-0031SL10X
Ποσότητα παραγγελίας min: 5
Χρόνος παράδοσης: Σε 1-8 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
Δυνατότητα προσφοράς: 15000Piece/Pieces το μήνα
Λεπτομερής ενημέρωση
Όνομα προϊόντων: Οπτικός πομποδέκτης XFP Τάση ανεφοδιασμού: 3.3V
Ποσοστό στοιχείων: 10g Μήκος κύματος: 1550
DDM: ναι
Υψηλό φως:

Πολυ ίνα 10GBE LC τρόπου ενότητας 80KM SFP+

,

Πολυ ίνα 10GBE LC τρόπου ενότητας 1550NM SFP+

,

Ενότητα OPTICKING 10G XFP


Περιγραφή προϊόντων

10G XFP 1550nm 80km οπτική ενότητα πομποδεκτών LC DDM οπτική

 

10G XFP 1550nm 80km οπτική ενότητα πομποδεκτών LC οπτική

Περιγραφή και χαρακτηριστικά

Αυτός ο πομποδέκτης είναι καυτή pluggable ενότητα πομποδεκτών μικρός-μορφή-παράγοντα 3.3V. Σχεδίασε ρητώς γιατί οι εφαρμογές μεγάλης επικοινωνίας που απαιτούν τα ποσοστά μέχρι 10Gbps, αυτό σχεδίασαν για να είναι υποχωρητικός με sff-8472 και SFP+ MSA. Τα στοιχεία ενότητας - συνδέστε με 80km στην ενιαία ίνα τρόπου.

Οι πομποδέκτες OPTICKING SFP+ παρέχουν μια μοναδική ενισχυμένη ψηφιακή διαγνωστική διεπαφή ελέγχου, που επιτρέπει τη σε πραγματικό χρόνο πρόσβαση στις λειτουργούσες παραμέτρους συσκευών όπως η θερμοκρασία πομποδεκτών, λέιζερ που το προκατειλημμένο ρεύμα, διεβίβασε την οπτική ισχύ, τη λαμβανόμενες οπτικές ισχύ και την τάση ανεφοδιασμού πομποδεκτών. Καθορίζει επίσης ένα περίπλοκο σύστημα των σημαιών συναγερμών και προειδοποίησης, οι οποίοι προειδοποιούν τους τελικούς χρήστες όταν ιδιαίτερος

οι λειτουργούσες παράμετροι είναι έξω από μια καθορισμένη κανονική σειρά εργοστασίων.

 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων

  1. Κατηγορία 1 EN 60825-1-πρότυπα προϊόντων λέιζερ
  2. Support9.9 GB/s σε 11,3 ποσοστά δυαδικών ψηφίων GB/s
  3. Υποχωρητικός με XFP MSA
  4. Διπλός συνδετήρας LC
  5. Καυτός pluggable
  6. 3.3V ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος
  7. Χτισμένος στις ψηφιακές διαγνωστικές λειτουργίες
  8. RoHS-6 υποχωρητικός

 

Εφαρμογές

  1. 10-Gigabit Ethernet
  2. 10G κανάλι ινών
  3. SONET/SDH OC-192/STM-64
  4. Εφαρμογές OTN OTU2e

Διαταγή των πληροφοριών

Αριθμός προϊόντων Μήκος κύματος Ποσοστό στοιχείων Απόσταση TX δύναμη RX Sens LD PD DDM
KXFP100031SL00X 1310nm 10Gb/s 2KM -6~-1dbm <-15dbm>DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KXFP10-0031SL10X 1310nm 10Gb/s 10KM -6~-1dbm <-15dbm>DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KXFP10-0055SL40X 1550nm 10Gb/s 40KM -1~4dbm <-16dbm>EML ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KXFP10-0055SL80X 1550nm 10Gb/s 80KM 0~4dbm <-24dbm>EML APD ΝΑΙ

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Fanny Xie

Τηλεφωνικό νούμερο : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395