products

TX 1270nm/RX 1330nm 40KM οπτικός πομποδέκτης 10G SFP+ BIDI XFP

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: ΚΙΝΑ
Μάρκα: OPTICKING
Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Αριθμό μοντέλου: KXFP10-3327SL40X
Ποσότητα παραγγελίας min: 5
Συσκευασία λεπτομέρειες: Κιβώτιο φουσκαλών
Χρόνος παράδοσης: Σε 1-8 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
Δυνατότητα προσφοράς: 15000Piece/Pieces το μήνα
Λεπτομερής ενημέρωση
Όνομα προϊόντων: SFP+ οπτικός πομποδέκτης Τάση ανεφοδιασμού: 3.3V
Δύναμη: -3~3dBm Ποσοστό στοιχείων: 10g
Μήκος κύματος: 1270nm/1330nm Απόσταση μετάδοσης: 40km
Τύπος ινών: SMF DDM: ναι
Υψηλό φως:

1270nm 40KM οπτικός πομποδέκτης XFP

,

1330nm 40KM οπτικός πομποδέκτης XFP

,

OPTICKING 10G SFP+ BIDI


Περιγραφή προϊόντων

συνδετήρας 10G XFP BIDI 40km 1270nm/1330nm LC

Περιγραφή και χαρακτηριστικά

Αυτός ο πομποδέκτης είναι καυτή pluggable ενότητα πομποδεκτών μικρός-μορφή-παράγοντα 3.3V. Σχεδίασε ρητώς γιατί οι εφαρμογές μεγάλης επικοινωνίας που απαιτούν τα ποσοστά μέχρι 11.3Gb/s, αυτό σχεδίασαν για να είναι υποχωρητικός με sff-8472 SFP+ MSA.

Τα στοιχεία ενότητας - η σύνδεση επάνω με 40km στους ενιαίους πομποδέκτες τρόπου fiber.opticking SFP+ 9/125um παρέχει μια μοναδική ενισχυμένη ψηφιακή διαγνωστική διεπαφή ελέγχου, η οποία
επιτρέπει τη σε πραγματικό χρόνο πρόσβαση στις λειτουργούσες παραμέτρους συσκευών όπως η θερμοκρασία πομποδεκτών, λέιζερ που το προκατειλημμένο ρεύμα, διεβίβασε την οπτική ισχύ, τη λαμβανόμενες οπτικές ισχύ και την τάση ανεφοδιασμού πομποδεκτών. Καθορίζει επίσης ένα περίπλοκο σύστημα των σημαιών συναγερμών και προειδοποίησης, οι οποίοι προειδοποιούν τους τελικούς χρήστες όταν είναι οι ιδιαίτερες λειτουργούσες παράμετροι έξω από μια καθορισμένη κανονική σειρά εργοστασίων.
 
 
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων

  1. Κατηγορία 1 EN 60825-1-πρότυπα προϊόντων λέιζερ
  2. Suppots 9.9Gb/s στα ποσοστά δυαδικών ψηφίων 11.3Gb/s
  3. Υποχωρητικός με XFP MSA
  4. Ενιαίος συνδετήρας LC
  5. Καυτός pluggable
  6. 3.3V ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος
  7. Χτισμένος στις ψηφιακές διαγνωστικές λειτουργίες
  8. Σειρά θερμοκρασίας λειτουργίας: Χ μέσα Γ (0~70°C) Ι (- 40~85°C).
  9. RoHS-6 υποχωρητικός

 

Διαταγή των πληροφοριών

Αριθμός προϊόντων Μήκος κύματος Ποσοστό στοιχείων Απόσταση TX δύναμη RX Sens LD PD DDM
KXFP102733SL10X 1270nm/1330nm 10Gb/s 10KM -6~0.5dbm <-14>DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KXFP10-3327SL10X 1330nm/1270nm 10Gb/s 10KM -6~0.5dbm <-14>DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KXFP10-2733SL20X 1270nm/1330nm 10Gb/s 20KM -3~3dbm <-14>DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KXFP10-3327SL20X 1330nm/1270nm 10Gb/s 20KM -3~3dbm <-14>DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KXFP10-3327SL40X 1330nm/1270nm 10Gb/s 40KM 0~4dbm <-15>DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KXFP10-2733SL40X 1270nm/1330nm 10Gb/s 40KM 0~4dbm <-15>DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ

 
 

Στοιχεία επικοινωνίας
Fanny Xie

Τηλεφωνικό νούμερο : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395