products

Πομποδέκτης SFP TX 1270nm/RX 1330nm 25G SFP28 LR OPTICKING BIDI αμφίδρομος

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: ΚΙΝΑ
Μάρκα: OPTICKING
Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Αριθμό μοντέλου: KSFP25-2733SL10X
Ποσότητα παραγγελίας min: 5
Χρόνος παράδοσης: Σε 1-8 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
Δυνατότητα προσφοράς: 15000Piece/Pieces το μήνα
Λεπτομερής ενημέρωση
όνομα προϊόντων: Sfp28 οπτικός πομποδέκτης Τάση ανεφοδιασμού: 3.3V
Δύναμη: 0~5dBm Ποσοστό στοιχείων: 25g
Μήκος κύματος: 1270nm/1330nm Απόσταση μετάδοσης: 10KM
Τύπος ινών: SMF DDM: ναι
Υψηλό φως:

RX 1330nm 25G SFP28 LR

,

Πομποδέκτης OPTICKING BIDI

,

TX 1270nm 25G SFP28 LR


Περιγραφή προϊόντων

συνδετήρας 25G SFP28 BIDI 10km 1270nm/1330nm LC

 

TX 1270nm/RX 1330nm 10KM οπτική ενότητα πομποδεκτών SMF 25G BIDI SFP28 οπτική

 

Η διεπαφή πομποδεκτών πομποδεκτών BIDI ή BWDM (αμφίδρομο τμήμα μήκους κύματος που πολλαπλασιάζει) φέρνει δύο ευδιάκριτα κανάλια στις διαφορετικές κατευθύνσεις σε ένα ενιαίο σκέλος της ίνας. Πρέπει πάντα να χρησιμοποιηθούν ανά τα συμπληρωματικά ζευγάρια. Οι πομποδέκτες BIDI είναι μια οικονομικώς αποδοτική λύση με το διπλασιασμό της ικανότητας μιας υπάρχουσας υποδομής ινών.

 

Εφαρμογές

  1. 25G Ethernet
  2. Κέντρο δεδομένων και κανάλι ινών

Διαταγή των πληροφοριών

Αριθμός προϊόντων Μήκος κύματος Ποσοστό στοιχείων Απόσταση TX δύναμη RX Sens LD PD DDM
KSFP25-3327SL10X (BIDI) 1330nm/1270nm 25.78Gb/s 10KM 0~5dBm <-10>DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KSFP25-2733SL10X (BIDI) 1270nm/1330nm 25.78Gb/s 10KM 0~5dBm <-10>DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων

  1. Καυτός-pluggable τύπος SFP28
  2. Ποσοστό στοιχείων υποστηρίξεων 25.78125Gb/s
  3. Εσωτερικό CDR και στη συσκευή αποστολής σημάτων και στο κανάλι δεκτών
  4. Ενσωματωμένες ψηφιακές διαγνωστικές λειτουργίες
  5. Λειτουργούσα σειρά θερμοκρασίας περίπτωσης: (- 40~85°C).
  6. Ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 3.3V
  7. RoHS 6 υποχωρητικό (αμόλυβδος)

Στοιχεία επικοινωνίας
Fanny Xie

Τηλεφωνικό νούμερο : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395