products

οπτική ενότητα ινών πομποδεκτών 155M 120km 1550nm SFP LC

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OPTICKING
Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Αριθμό μοντέλου: KSFP01-0055SL12X
Ποσότητα παραγγελίας min: 100
Συσκευασία λεπτομέρειες: Πλαστική τσάντα
Χρόνος παράδοσης: Σε 1-8 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 15000Piece/Pieces το μήνα
Λεπτομερής ενημέρωση
Όνομα προϊόντων: οπτικός πομποδέκτης 155M SFP Τάση ανεφοδιασμού: 3.3V
δύναμη: 0~5dBm Ποσοστό στοιχείων: 155M
Μήκος κύματος: 1550nm DDM: ναι
Υψηλό φως:

OPTICKING πομποδέκτης SFP LC

,

πομποδέκτης 120km SFP LC

,

1550nm οπτική ενότητα SFP


Περιγραφή προϊόντων

155M SFP 1550nm 120km οπτική ενότητα LC

155M SFP 1550nm 120km οπτική ενότητα πομποδεκτών LC οπτική

Περιγραφή και χαρακτηριστικά

Αυτός ο πομποδέκτης είναι καυτή pluggable ενότητα πομποδεκτών μικρός-μορφή-παράγοντα 3.3V. Σχεδίασε ρητώς γιατί οι εφαρμογές μεγάλης επικοινωνίας που απαιτούν τα ποσοστά μέχρι 155mbps, αυτό σχεδίασαν για να είναι υποχωρητικές

με sff-8472 και SFP+ MSA. Τα στοιχεία ενότητας - συνδέστε με 120km στην ενιαία ίνα τρόπου.

Οι πομποδέκτες OPTICKING SFP+ παρέχουν μια μοναδική ενισχυμένη ψηφιακή διαγνωστική διεπαφή ελέγχου, που επιτρέπει τη σε πραγματικό χρόνο πρόσβαση στις λειτουργούσες παραμέτρους συσκευών όπως η θερμοκρασία πομποδεκτών, λέιζερ που το προκατειλημμένο ρεύμα, διεβίβασε την οπτική ισχύ, τη λαμβανόμενες οπτικές ισχύ και την τάση ανεφοδιασμού πομποδεκτών. Καθορίζει επίσης ένα περίπλοκο σύστημα των σημαιών συναγερμών και προειδοποίησης, οι οποίοι προειδοποιούν τους τελικούς χρήστες όταν είναι οι ιδιαίτερες λειτουργούσες παράμετροι έξω από μια καθορισμένη κανονική σειρά εργοστασίων.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων

  1. Κατηγορία 1 EN 60825-1-πρότυπα προϊόντων λέιζερ
  2. Λειτουργούν ποσοστό στοιχείων μέχρι 2.67Gbps
  3. Υποχωρητικός με το SFP MSA και sff-8472
  4. Υποχωρητικός με SDH/SONET
  5. Ενιαίος συνδετήρας LC
  6. Καυτός pluggable
  7. 3.3V ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος
  8. Σειρά θερμοκρασίας λειτουργίας: Χ μέσα Γ (0~70°C) Ι (- 40~85°C).
  9. RoHS-6 υποχωρητικός
Αριθμός προϊόντων Μήκος κύματος Ποσοστό στοιχείων Απόσταση TX δύναμη RX Sens LD PD DDM
KSFP015531SL20X 1550nm/1310nm 155Mb/s 20KM -15~-8dbm <-33dbm>FP ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KSFP01-3155SL20X 1310nm/1550nm 155Mb/s 20KM -15~-8dbm <-33dbm>FP ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KSFP01-5531SL40X 1550nm/1310nm 155Mb/s 40KM -9~-3dbm <-33dbm>FP ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KSFP01-3155SL40X 1310nm/1550nm 155Mb/s 40KM -9~-3dbm <-33dbm>FP ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KSFP01-5549SL60X 1550nm/1490nm 155Mb/s 60KM -5~0dbm <-34dbm>DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KSFP01-4955SL60X 1490nm/1550nm 155Mb/s 60KM -5~0dbm <-34dbm>DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KSFP01-5549SL80X 1550nm/1490nm 155Mb/s 80KM -5~0dbm <-34dbm>DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KSFP01-4955SL80X 1490nm/1550nm 155Mb/s 80KM -5~0dbm <-34dbm>DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KSFP01-5549SL12X 1550nm/1490nm 155Mb/s 120KM 0~5dbm <-34dbm>DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KSFP01-4955SL12X 1490nm/1550nm 155Mb/s 120KM 0~5dbm <-34dbm>DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KSFP03-5531SL20X 1550nm/1310nm 1.25Gb/s 20KM -9~-3dbm <-22dbm>FP ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KSFP03-3155SL20X 1310nm/1550nm 1.25Gb/s 20KM -9~-3dbm <-22dbm>FP ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KSFP03-5531SL40X 1550nm/1310nm 1.25Gb/s 40KM -5~0dbm <-23dbm>DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KSFP03-3155SL40X 1310nm/1550nm 1.25Gb/s 40KM -5~0dbm <-23dbm>DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KSFP03-5549SL60X 1550nm/1490nm 1.25Gb/s 60KM -2~3dbm <-24dbm>DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KSFP03-4955SL60X 1490nm/1550nm 1.25Gb/s 60KM -2~3dbm <-24dbm>DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KSFP03-5549SL80X 1550nm/1490nm 1.25Gb/s 80KM 0~5dbm <-24dbm>DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KSFP03-4955SL80X 1490nm/1550nm 1.25Gb/s 80KM 0~5dbm <-24dbm>DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KSFP03-5549SL12X 1550nm/1490nm 1.25Gb/s 120KM 0~5dbm <-30dbm>DFB APD ΝΑΙ
KSFP03-4955SL12X 1490nm/1550nm 1.25Gb/s 120KM 0~5dbm <-30dbm>DFB APD ΝΑΙ
KSFP04-5531SL20X 1550nm/1310nm 2.5Gb/s 20KM -5~0dbm <-18dbm>FP ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KSFP04-3155SL20X 1310nm/1550nm 2.5Gb/s 20KM -5~0dbm <-18dbm>FP ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KSFP04-5531SL40X 1550nm/1310nm 2.5Gb/s 40KM -2~3dbm <-20dbm>DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KSFP04-3155SL40X 1310nm/1550nm 2.5Gb/s 40KM -2~3dbm <-20dbm>DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KSFP04-5549SL80X 1550nm/1490nm 2.5Gb/s 80KM 0~5dbm <-28dbm>DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ
KSFP04-4955SL80X 1490nm/1550nm 2.5Gb/s 80KM 0~5dbm <-28dbm>DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Fanny Xie

Τηλεφωνικό νούμερο : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395