products

Ενιαίος τρόπος 25G SFP28 LR 1310nm 10KM διπλός LC οπτικός πομποδέκτης SFP

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OPTICKING
Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Αριθμό μοντέλου: KSFP25-0031SL10X
Ποσότητα παραγγελίας min: 100
Συσκευασία λεπτομέρειες: Πλαστικός δίσκος
Χρόνος παράδοσης: Σε 1-8 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
Δυνατότητα προσφοράς: 15000 μονάδες το μήνα
Λεπτομερής ενημέρωση
Όνομα προϊόντων: οπτικός πομποδέκτης 25G SFP28 LR Τάση ανεφοδιασμού: 3.3V
Δύναμη: -7~2dBm Ποσοστό στοιχείων: 25Gbps
Διεπαφή: Διπλό LC Απόσταση μετάδοσης: 10KM
Τύπος ινών: Ενιαίος τρόπος DDM: ναι
Υψηλό φως:

Ενιαίος τρόπος 25G SFP28 LR

,

25G SFP28 LR 1310nm 10KM

,

Διπλός LC οπτικός πομποδέκτης SFP


Περιγραφή προϊόντων

25G SFP28 διπλό LC 1310nm 10km οπτικός συνδετήρας πομποδεκτών LC
25G SFP28 LR 1310nm 10KM οπτικός πομποδέκτης LC
Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα
1. Άριστη ποιότητα και περισσότερο από 3 έτη εξουσιοδότησης
2. Ανταγωνιστική τιμολόγηση
3. Πλήρες συμβατό σύστημα (100% HP/Extreme/Juniper/H3C)
4. OEM/ODM προσαρμοσμένη ετικέτα
5. Κρατήστε το απόθεμα, γρήγορη παράδοση
6.R&D μηχανικοί ομάδων σημαντικοί στο σχέδιο δομών, σχέδιο κυκλωμάτων, διαχείριση λύσης, δοκιμή συμβατότητας.
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα
  • Μέχρι 25,78 αμφίδρομα στοιχεία Gb/s - συνδέσεις
  • Καυτός-pluggable ίχνος SFP+
  • Μέχρι 10km σε 9/125mm SMF
  • Ενσωματωμένες ψηφιακές διαγνωστικές λειτουργίες
  • συσκευή αποστολής σημάτων λέιζερ 1310nm DFB
  • Διπλός συνδετήρας LC
  • Περίφραξη μετάλλων, για τη χαμηλότερη EMI
  • RoHS υποχωρητικό
  • 1.5W μέγιστη κατανάλωση ισχύος με την καθιερωμένη σύνδεση
  • Προδιαγραφές υποχωρητικές με SFF 8472
  • Ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 3.3V
  • Λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης

 

Εμπορικός: 0°C σε +70°C

Εκτεταμένος: -10°C σε +80°C

Βιομηχανικός: -40°C σε +85°C

 

Εφαρμογές

  • 25G Ethernet
  • eCPRI & CPRI

 

Προδιαγραφές

 

Αριθμός προϊόντων Μήκος κύματος Ποσοστό στοιχείων Απόσταση TX δύναμη RX Sens LD PD DDM

KSFP25-0031SL03X

1310nm 25.78Gb/s 10kM -7~2 dBm <-10>DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ

 

 

Συμβατός

HW, HP, Cisco, H3C, γενικός, ZTE, Arista, Dell, κ.λπ.…

 

Μηχανικές προδιαγραφές

Ενιαίος τρόπος 25G SFP28 LR 1310nm 10KM διπλός LC οπτικός πομποδέκτης SFP 0

Στοιχεία επικοινωνίας
Fanny Xie

Τηλεφωνικό νούμερο : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395