products

Πομποδέκτης τύπου 25G CWDM OPTICKING 1331nm SFP28

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OPTICKING
Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Αριθμό μοντέλου: KSFP25-C033SL10X
Ποσότητα παραγγελίας min: 5
Συσκευασία λεπτομέρειες: Κιβώτιο φουσκαλών
Χρόνος παράδοσης: Σε 1-8 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
Δυνατότητα προσφοράς: 15000Piece/Pieces το μήνα
Λεπτομερής ενημέρωση
Όνομα προϊόντων: Sfp28 οπτικός πομποδέκτης Τάση ανεφοδιασμού: 3.3V
δύναμη: 0~5dBm Ποσοστό στοιχείων: 25g
Μήκος κύματος: 1331nm DDM: ναι
Υψηλό φως:

τύπος 1331nm SFP28

,

πομποδέκτης 25G CWDM

,

Τύπος OPTICKING SFP28


Περιγραφή προϊόντων

οπτική ενότητα 25G SFP28 CWDM LC

οπτική ενότητα πομποδεκτών 25G CWDM SFP28 LC οπτική για 25G Ethernet και κέντρο δεδομένων

 

Τι είναι οπτικός πομποδέκτης 25G CWDM SFP28;
Αυτός ο πομποδέκτης 25G CWDM SFP28 είναι συμβατός με την ενότητα της Cisco SFP-25g-CWDM. Σχεδιάζεται για τη χρήση με τη Cisco 25 τις εφαρμογές συνδετικότητας Gigabit Ethernet και CPRI 10. Αυτός ο πομποδέκτης 25G CWDM είναι προγραμματισμένος και δοκιμασμένος για να εκτελέσει ίδιο με την αρχική Cisco 25gbase-CWDM SFP28 transceiverbut με την πολύ χαμηλότερη τιμολόγηση. Αυτή η ενότητα 25G CWDM SFP28 χαρακτηρίζει έναν ιδιαίτερα αξιόπιστο φωτοανιχνευτή συσκευών αποστολής σημάτων και ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ CWDM DFB στο διπλό οπτικό συνδετήρα LC, που υποστηρίζει τις συνδέσεις επάνω σε 10km πέρα από την ενιαία ίνα τρόπου.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων

  1. Καυτός-pluggable τύπος SFP28
  2. Ποσοστό στοιχείων υποστηρίξεων 25.78125Gb/s
  3. Εσωτερικό CDR και στη συσκευή αποστολής σημάτων και στο κανάλι δεκτών
  4. Διπλά δοχεία LC
  5. Ενσωματωμένες ψηφιακές διαγνωστικές λειτουργίες
  6. Λειτουργούσα σειρά θερμοκρασίας περίπτωσης: Χ μέσα Γ (0~70°C) Ι (- 20~85°C).
  7. Ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 3.3V
  8. RoHS 6 υποχωρητικό (αμόλυβδος)

Εφαρμογές

  1. 25G Ethernet
  2. Κέντρο δεδομένων και κανάλι ινών

Διαταγή των πληροφοριών

Αριθμός προϊόντων Μήκος κύματος Ποσοστό στοιχείων Απόσταση TX δύναμη RX Sens LD PD DDM
KSFP25-C033SL10X 1331 25.78Gb/s 10KM 0~5dBm <-10>DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Fanny Xie

Τηλεφωνικό νούμερο : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395