products

οπτικός πομποδέκτης 1271nm 5dBm 25G SFP28 CWDM 25.78Gb/S LC

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: ΚΙΝΑ
Μάρκα: OPTICKING
Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Αριθμό μοντέλου: KSFP25-C027SL10X
Ποσότητα παραγγελίας min: 5
Συσκευασία λεπτομέρειες: Κιβώτιο φουσκαλών
Χρόνος παράδοσης: Σε 1-8 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
Δυνατότητα προσφοράς: 15000Piece/Pieces το μήνα
Λεπτομερής ενημέρωση
Όνομα προϊόντων: SFP28 οπτικός πομποδέκτης Τάση ανεφοδιασμού: 3.3V
Δύναμη: 0~5dBm Ποσοστό στοιχείων: 25g
Μήκος κύματος: 1271nm DDM: Ναι
Υψηλό φως:

5dBm 25G SFP28 CWDM

,

οπτικός πομποδέκτης 25.78Gb/S LC

,

1271nm 25G SFP28 CWDM


Περιγραφή προϊόντων

25G 1271 οπτική ενότητα SFP28 με το συνδετήρα LC

Τι είναι οπτικός πομποδέκτης 25G CWDM SFP28;


Αυτός ο πομποδέκτης 25G CWDM SFP28 είναι συμβατός με την ενότητα της Cisco SFP-25g-CWDM. Σχεδιάζεται για τη χρήση με τη Cisco 25 τις εφαρμογές συνδετικότητας Gigabit Ethernet και CPRI 10. Αυτός ο πομποδέκτης 25G CWDM είναι προγραμματισμένος και δοκιμασμένος για να εκτελέσει ίδιο με την αρχική Cisco 25gbase-CWDM SFP28 transceiverbut με την πολύ χαμηλότερη τιμολόγηση. Αυτή η ενότητα 25G CWDM SFP28 χαρακτηρίζει έναν ιδιαίτερα αξιόπιστο φωτοανιχνευτή συσκευών αποστολής σημάτων και ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ CWDM DFB στο διπλό οπτικό συνδετήρα LC, που υποστηρίζει τις συνδέσεις επάνω σε 10km πέρα από την ενιαία ίνα τρόπου.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων

  1. Καυτός-pluggable τύπος SFP28
  2. Ποσοστό στοιχείων υποστηρίξεων 25.78125Gb/s
  3. Εσωτερικό CDR και στη συσκευή αποστολής σημάτων και στο κανάλι δεκτών
  4. Διπλά δοχεία LC
  5. Ενσωματωμένες ψηφιακές διαγνωστικές λειτουργίες
  6. Λειτουργούσα σειρά θερμοκρασίας περίπτωσης: Χ μέσα Γ (0~70°C) Ι (- 20~85°C).
  7. Ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 3.3V
  8. RoHS 6 υποχωρητικό (αμόλυβδος)

Εφαρμογές

  1. 25G Ethernet
  2. Κέντρο δεδομένων και κανάλι ινών

Διαταγή των πληροφοριών

Αριθμός προϊόντων Μήκος κύματος Ποσοστό στοιχείων Απόσταση TX δύναμη RX Sens LD PD DDM
KSFP25-C027SL10X 1271 25.78Gb/s 10KM 0~5dBm <-10>DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΝΑΙ

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Fanny Xie

Τηλεφωνικό νούμερο : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395