products

Ενιαίος τρόπος 40km WDM SFP του τοπικού LAN 25G SFP28 ER 25Gbps ενότητα

Βασικές πληροφορίες
Μάρκα: Opticking
Ποσότητα παραγγελίας min: 100
Λεπτομερής ενημέρωση
Υψηλό φως:

Ενιαίος τρόπος 25G SFP28 ER

,

40km 25G SFP28 ER

,

25Gbps WDM SFP του τοπικού LAN ενότητα


Περιγραφή προϊόντων

πομποδέκτης LAN-wdm, ενιαίος τρόπος, προσιτότητα 25Gbps SFP28 40km

 

 

Περιγραφή

Οι πομποδέκτες SFP28 είναι υψηλή επίδοση, οικονομικώς αποδοτικές ενότητες που υποστηρίζουν το ποσοστό στοιχείων του 25.78Gbps και απόστασης μετάδοσης 40km με SMF.

 

Ο πομποδέκτης αποτελείται από τρία τμήματα: μια συσκευή αποστολής σημάτων λέιζερ EML, μια φωτοδίοδος APD που ενσωματώνονται με σε έναν προενισχυτή δια-σύνθετης αντίστασης (TIA) και μονάδα ελέγχου MCU. Όλες οι ενότητες ικανοποιούν την κατηγορία Ι απαιτήσεις ασφάλειας λέιζερ.

 

Οι πομποδέκτες είναι συμβατοί με πολλών πηγών συμφωνία SFP και sff-8472 ψηφιακές λειτουργίες διαγνωστικών.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων

  • Υποστηρίξεις μέχρι τα ποσοστά δυαδικών ψηφίων 25.78Gbps
  • Καυτός-pluggable ίχνος SFP+
  • Μέχρι 40km για τη μετάδοση SMF
  • Υποχωρητικός με SFP+ MSA και sff-8472 με το διπλό δοχείο LC
  • Συμβατό σύστημα με RoHS
  • Ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος +3.3V
  • Πραγματικός - χρονικός ψηφιακός διαγνωστικός έλεγχος
  • Λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης: Πρότυπα: 0 σε +70°C

 

Εφαρμογές

  • 25gbase-ER

Στοιχεία επικοινωνίας
Fanny Xie

Τηλεφωνικό νούμερο : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395