products

Οπτική SFP CE ενότητα DWDM 1529.55nm πομποδεκτών της FCC 1.25G

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Opticking
Πιστοποίηση: CE, FCC, ISO9001
Αριθμό μοντέλου: 1.25G πομποδέκτης DWDM 1529.55nm SFP
Ποσότητα παραγγελίας min: 50
Συσκευασία λεπτομέρειες: φουσκάλα
Λεπτομερής ενημέρωση
Πρότυπο: 1.25G πομποδέκτης DWDM 1529.55nm SFP Όνομα προϊόντων: Οπτικός πομποδέκτης SFP 1.25G
Εμπορικός: 0°C σε +70°C Μήκος κύματος (NM): 1529.55nm
Βιομηχανικός: -40°C σε +85°C Πιστοποίηση: CE, FCC, ISO9001
Υψηλό φως:

1.25G οπτική ενότητα πομποδεκτών SFP

,

Ενότητα πομποδεκτών της FCC SFP

,

1529.55nm ενιαίος πομποδέκτης οπτικών ινών τρόπου


Περιγραφή προϊόντων

Οπτική SFP CE ενότητα DWDM 1529.55nm πομποδεκτών της FCC 1.25G

 

Οπτικός πομποδέκτης DWDM 1529.55nm SFP 1.25G

 

 

Διπλός οπτικός πομποδέκτης DWDM 1529.55nm 40km ινών SFP 1.25G

 

 

KSFP03-D0XXSL40X οι μικροί Pluggable (SFP) πομποδέκτες τύπου είναι συμβατοί με τη μικρή συμφωνία πολυ-πρόσβασης τύπου Pluggable (MSA). Ο πομποδέκτης αποτελείται από πέντε τμήματα: ο οδηγός LD, ο ενισχυτής περιορισμού, το ψηφιακό διαγνωστικό όργανο ελέγχου, το λέιζερ DFB και ο φωτοανιχνευτής ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ. Τα στοιχεία ενότητας - σύνδεση επάνω με 40KM στην ενιαία ίνα τρόπου 9/125um.

 

Κανάλι Μήκος κύματος (NM) Συχνότητα (THZ) Κανάλι Μήκος κύματος (NM) Συχνότητα (THZ)
C17 1563.86 191.70 C39 1546.12 193.90
C18 1563.05 191.80 C40 1545.32 194.00
C19 1562.23 191.90 C41 1544.53 194.10
C20 1561.42 192.00 C42 1543.73 194.20
C21 1560.61 192.10 C43 1542.94 194.30
C22 1559.79 192.20 C44 1542.14 194.40
C23 1558.98 192.30 C45 1541.35 194.50
C24 1558.17 192.40 C46 1540.56 194.60
C25 1557.36 192.50 C47 1539.77 194.70
C26 1556.55 192.60 C48 1538.98 194.80
C27 1555.75 192.70 C49 1538.19 194.90
C28 1554.94 192.80 C50 1537.40 195.00
C29 1554.13 192.90 C51 1536.61 195.10
C30 1553.33 193.00 C52 1535.82 195.20
C31 1552.52 193.10 C53 1535.04 195.30
C32 1551.72 193.20 C54 1534.25 195.40
C33 1550.92 193.30 C55 1533.47 195.50
C34 1550.12 193.40 C56 1532.68 195.60
C35 1549.32 193.50 C57 1531.90 195.70
C36 1548.51 193.60 C58 1531.12 195.80
C37 1547.72 193.70 C59 1530.33 195.90
C38 1546.92 193.80 C60 1529.55 196.00
Μη-ITU

Μέγιστο μήκος κύματος μεταξύ 1528.77nm-1563.86

C61

C61 1528.77 196.10

 

Οπτική SFP CE ενότητα DWDM 1529.55nm πομποδεκτών της FCC 1.25G 0


 

Στοιχεία επικοινωνίας
Fanny Xie

Τηλεφωνικό νούμερο : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395