products

1.25G οπτικό συμβατό σύστημα 40km 80km120km ενότητας πομποδεκτών SFP

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Opticking
Πιστοποίηση: CE, FCC, ISO9001
Αριθμό μοντέλου: 1.25G πομποδέκτης DWDM 1531.12nm SFP
Ποσότητα παραγγελίας min: 50
Συσκευασία λεπτομέρειες: φουσκάλα
Λεπτομερής ενημέρωση
Όνομα προϊόντων: Συμβατές ενότητες SFP Πρότυπο: 1.25G πομποδέκτης DWDM 1531.12nm SFP
Μήκος κύματος (NM): 1531.12nm Τύπος: Πομποδέκτης SFP
Εφαρμογές: Gigabit Ethernet Πιστοποίηση: CE, FCC, ISO9001
Υψηλό φως:

1.25G οπτική ενότητα πομποδεκτών SFP

,

οπτική ενότητα πομποδεκτών 120km SFP

,

1.25G συμβατές ενότητες SFP


Περιγραφή προϊόντων

1.25G οπτικό συμβατό σύστημα 40km 80km120km ενότητας πομποδεκτών SFP

 

Συμβατός διπλός οπτικός πομποδέκτης DWDM 1531.12nm 40km/80km/120km ινών SFP 1.25G

 

Εφαρμογές

  • Αλλαγή για να μεταστρέψει τη διεπαφή

  • Gigabit Ethernet

  • Μεταστρεφόμενες Backplane εφαρμογές

  • Διεπαφή δρομολογητών/κεντρικών υπολογιστών

  • Άλλες οπτικές συνδέσεις

KSFP03-D0XXSL40X οι μικροί Pluggable (SFP) πομποδέκτες τύπου είναι συμβατοί με τη μικρή συμφωνία πολυ-πρόσβασης τύπου Pluggable (MSA). Ο πομποδέκτης αποτελείται από πέντε τμήματα: ο οδηγός LD, ο ενισχυτής περιορισμού, το ψηφιακό διαγνωστικό όργανο ελέγχου, το λέιζερ DFB και ο φωτοανιχνευτής ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ. Τα στοιχεία ενότητας - σύνδεση επάνω με 40km/80km/120km στην ενιαία ίνα τρόπου 9/125um.

 

Κανάλι

Μήκος κύματος (NM)

Συχνότητα (THZ)

Κανάλι

Μήκος κύματος (NM)

Συχνότητα (THZ)

C17

1563.86

191.70

C39

1546.12

193.90

C18

1563.05

191.80

C40

1545.32

194.00

C19

1562.23

191.90

C41

1544.53

194.10

C20

1561.42

192.00

C42

1543.73

194.20

C21

1560.61

192.10

C43

1542.94

194.30

C22

1559.79

192.20

C44

1542.14

194.40

C23

1558.98

192.30

C45

1541.35

194.50

C24

1558.17

192.40

C46

1540.56

194.60

C25

1557.36

192.50

C47

1539.77

194.70

C26

1556.55

192.60

C48

1538.98

194.80

C27

1555.75

192.70

C49

1538.19

194.90

C28

1554.94

192.80

C50

1537.40

195.00

C29

1554.13

192.90

C51

1536.61

195.10

C30

1553.33

193.00

C52

1535.82

195.20

C31

1552.52

193.10

C53

1535.04

195.30

C32

1551.72

193.20

C54

1534.25

195.40

C33

1550.92

193.30

C55

1533.47

195.50

C34

1550.12

193.40

C56

1532.68

195.60

C35

1549.32

193.50

C57

1531.90

195.70

C36

1548.51

193.60

C58

1531.12

195.80

C37

1547.72

193.70

C59

1530.33

195.90

C38

1546.92

193.80

C60

1529.55

196.00

Μη-ITU

Μέγιστο μήκος κύματος μεταξύ 1528.77nm-1563.86

C61

C61

1528.77

196.10

 

Χαρακτηριστικό γνώρισμα προϊόντων

  • Μέχρι τα στοιχεία 1.25Gb/s - συνδέσεις

  • Πλέγμα ITU 100GHZ DWDM, γ-ταινία

  • Συσκευή αποστολής σημάτων λέιζερ DWDM DFB

  • Μέχρι 80km σε 9/125µm SMF

  • Καυτός-pluggable ίχνος SFP

  • Διπλή pluggable οπτική διεπαφή τύπων LC/UPC

  • Χαμηλής ισχύος διασκεδασμός

  • Περίφραξη μετάλλων, για τη χαμηλότερη EMI

  • RoHS υποχωρητικό και αμόλυβδο

  • Ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος +3.3V

  • Ψηφιακή διαγνωστική διεπαφή ελέγχου υποστήριξης

  • Υποχωρητικός με sff-8472

  • Λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης

Εμπορικός: 0°C σε +70°C

Βιομηχανικός: -40°C σε +85°C

Στοιχεία επικοινωνίας
Fanny Xie

Τηλεφωνικό νούμερο : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395